Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

با ما همراه باشید تا با انواع بوتاکس در جهان آشنا شوید. وب سایت رسمی دکتر مفاضی متخصص زیبایی و پوست در ایران برای اطلاع از نحوه تزریق چربی به لب توسط دکتر مفاظی روی لینک کلیک کنید.

انواع بوتاکس

بوتاکس یکی از بهترین راه‌های درمانی برای جوانسازی پوست و زیبایی بیشتر صورت و … می باشد که امروزه افراد زیادی برای تزریق بوتاکس به کلینیک های زیبایی مراجعه می‌کنند اگر شما نیز از آن دسته از افرادی هستید که قصد دارد تا برای تزریق بوتاکس مراجعه کنید، پیشنهاد می کنیم حتما این مطلب را مطالعه کنید تا با انواع بوتاکس آشنا شوید تا بتوانید با آگاهی و اطلاعات کامل جهت تزریق بوتاکس به کلینیک های زیبایی مراجعه کنید. با ما همراه باشید.

روش انواع بوتاکس

همانطور که می دانید بوتاکس یکی از خدمات زیبایی پر طرفدار در تمامی جهان می باشد که از آن استقبال کرده‌اند و برندهای مختلفی برای ساخت تزریق ماده بوتاکس اقدام کردند و توانستند مواد با کیفیتی را ارائه دهند.

برای بر طرف کردن چین و چروک ایجاد شده بر روی صورت و زیر بغل و … از بوتاکس استفاده می کنند. البته در نظر داشته باشید که نه تنها بوتاکس جنبه زیبایی دارد بلکه جنبه درمانی نیز دارد و بسیاری از بیماری‌ها از جمله میگرن و تعریق بیش از حد توسط بوتاکس درمان خواهند شد.

توجه داشته باشید که شما باید برای تزریق بوتاکس حتما به متخصص مراجعه کنید چرا که تنها فردی که انواع بوتاکس را به خوبی می‌شناسد و می‌تواند نوع مناسب آن را برای شما به کار بگیرد، پزشک می باشد. در این قسمت قصد داریم برندهای بوتاکس را برای شما معرفی کنیم.

آشنایی با انواع بوتاکس

همانطور که ذکر شد مواد تزریق بوتاکس در برند های متفاوتی تولید و در دسترس عموم قرار می گیرد. برخی از برندهای معتبر کوتاه عبارتند از:

بوتاکس دیسپورت

یکی از محلول های بسیار قوی بوتاکس، برند دیسپورت می باشد که متعلق به کشور انگلیس می باشد. برای از بین بردن چین و چروک های صورت استفاده خواهد شد، و این باعث می‌شود تا عضله های صورت و یا محلی که قرار است شما چین و چروک را حذف کنید فلج شده و حرکت آنها کنترل شود. که در این صورت چروک های موجود بر روی صورت و … به صورت کامل از بین خواهد رفت.

بوتاکس زئومین

یکی دیگر از برندهای معتبر بوتاکس برند زئومین می باشد که این برند نیز مانند برندهای دیگر ماده سمی می باشد که برای از بین بردن چین و چروک و … استفاده خواهد شد. در نظر داشته باشید تنها تفاوتی که این برند با برندهای دیگر دارد این است که نیازی به نگهداری در دمای پایین ندارد و شما در هر دمایی میتوانید برای نگهداری اقدام کنید.

بهتر است بدانید که زئومین یکی از برند های معتبر و برتر در بین برندهای بوتاکس می‌باشد که عملکرد بسیار بالا و قوی تری نسبت به بقیه برندها دارد. بسیاری از کلینیک ها از این بوتاکس استفاده می کنند ماندگاری بوتاکس زئومین معمولاً بین ۶ الی ۹ ماه می باشد.

بوتاکس نورونوکس

این برند متعلق به کشور کره می باشد که برای تزریق آن از سوزن های مخصوص استفاده خواهد شد و با تزریق این باعث می شود تا پیام ریز و درشت و انبساط عضلات و مغز ارسال نشوند و انقباض عضلات صورت انجام خواهد شد که با توجه به اینکه معمولاً عضلات کاهش پیدا کرده و چین و چروک ها را از بین خواهد برد.

توجه داشته باشید که شما می توانید پس از گذشت هفت روز از زمان تزریق بوتاکس نتیجه مطلوب آن را مشاهده کنید ماندگاری بوتاکس نورونوکس معمولاً بین ۴ الی ۶ ماه است.

بوتاکس کنیتوکس

بوتاکس کنیتوکس یکی از بهترین و معروف ترین برند های بوتاکس می باشد که متعلق به کشور چین است و باعث از بین رفتن چروک های صورت و .. می‌شود. توجه داشته باشید که بوتاکس کنیتوکس باید در دمای پایین نگهداری و حفظ شود، شما نباید این محلول را در دمای بالایی قرار دهید. نکته دیگر این که ماندگاری بوتاکس کنیتوکس معمولاً 3 الی 5 ماه می باشد.

بوتاکس مسپورت

یکی از برند هایی که متعلق به کشور ما می باشد بوتاکس مسپورت است که امروزه اکثر کلینیک ها از این بوتاکس استفاده می کنند. بهتر است بدانید که عملکرد اصلی بوتاکس مسپورت برای از بین بردن خط اخم بین دو ابرو است و با از بین بردن خطوط چهره شما را زیباتر و جذاب تر خواهد شد.

در اینجا برخی از برندهای معتبر بوتاکس را برای شما بازدیدکنندگان گرامی ذکر کردیم. شما می توانید جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با مرکز زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی واقع در منطقه سعادت آباد تهران تماس بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *