Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

تزریق انواع بوتاکس یکی از خدمات زیبایی می باشد که امروزه اکثر افراد از آن استفاده می کنند و برای رفع چین و چروک استفاده می‌شود. در این مقاله قصد داریم تزریق بوتاکس را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

تزریق بوتاکس

بوتاکس یک نوع ماده سمی به نام بوتولینو استیک می باشد که با تزریق این ماده سمی عضلات بدن فرد فلج خواهد شد. در نظر داشته باشید که با افزایش سن معمولاً در زیبایی و جوانی صورت تاثیراتی ایجاد خواهد شد که اکثر افراد چه خانوم و چه آقا تمایل دارند تا چین و چروک و تغییراتی که در صورت آن ها در اثر افزایش سن ایجاد شده است را از بین ببرند و بتوانند دوباره مانند روز اول زیبایی خود را داشته باشند.

یکی از روش های جوانسازی پوست تزریق بوتاکس و تزریق بوتاکس صورت  می باشد که بدون شک همه ما امروزه حداقل اسم آن را شنیده ایم. البته در نظر داشته باشید که نه تنها خانم ها بلکه آقایان نیز در بیشتر موارد مانند از بین بردن چین و چروک صورت پیشانی و … از  بوتاکس بهره‌مند می‌شوند.

هزینه تزریق بوتاکس و عوامل موثر بر بوتاکس

بهتر است قبل از انجام بوتاکس حتما جلسه ای را جهت مشاوره به پزشک مراجعه کنید. علاوه بر دانستن نوع پوست شما و هدف شما از تزریق و … هزینه بوتاکس نیز برای شما مشخص شود. در نظر داشته باشید که این  هزینه معمولا به فاکتورهایی بستگی دارد. در ادامه این قسمت برای شما ذکر می کنیم.

میزان تزریق انواع بوتاکس

یکی از فاکتورهایی که در هزینه بوتاکس بسیار موثر است؛ میزان تزریق بوتاکس می باشد. قسمتی از صورت و بدن که شما تمایل دارید تا تزریق انجام دهید، میزان مواد بوتاکس مشخص خواهد شد. در صورتی که نیاز به تزریق بیشتری باشد بدون شک هزینه آن نیز بالاتر خواهد شد که میزان در تزریق توسط پزشک در زمان انجام مشخص خواهد شد.

قسمتی از بدن که نیاز به تزریق دارد

همانطور که می دانید از تزریق بوتاکس برای پیشانی، گونه ها، زیر بغل و لب ها (تزریق چربی به لب)و … استفاده می شود که با توجه به منطقه ای که قرار است شما تزریق انجام دهید میزان و هزینه انواع بوتاکس متغیر می باشد.

هزینه کلینیک و دستمزد پزشک

بهتر است بدانید که هزینه تزریق تنها هزینه محلول آن نیست، بلکه هزینه کلینیک و دستمزد نیز می باشد. در نظر داشته باشید در صورتی که شما به یک کلینیک مجهز و معتبر مراجعه کنید بدون شک باید هزینه بیشتری را پرداخت کنید. به شما پیشنهاد می کنیم برای گرفتن نتیجه مطلوب حتما به کلینیک های معتبر و مجهز مراجعه کنید تا مشکلی برای سلامتی شما ایجاد نشود.

ماندگاری بوتاکس

بوتاکس معمولا بین سه تا شیش ماه تاثیر دارد که این مدت زمان در افراد بسیار متفاوت می شود. ماندگاری بوتاکس بستگی به عمق و میزان چین و چروک ها و عقیده دارد که پس از مدتی ماندگاری خود را از دست داده و نیاز به تزریق مجدد دارد.

توجه داشته باشید که شما می‌توانید در انجام تزریق بوتاکس زمان مجدد تزریق را از پزشک خود بپرسید تا دوباره برای تزریق  مراجعه کنید. توجه داشته باشید که پس از بوتاکس امکان دارد شما مقداری کبودی را در محل موردنظر احساس کنید که جای نگرانی نیست و این کبودی به مدت یک الی دو روز از بین خواهد رفت.

کاربرد بوتاکس

بوتاکس کاربردهای فراوانی دارد که عبارتند از:

کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی واقع در سعادت آباد تهران از مواد با کیفیت و درجه یک بهره مند شده تا در زیبایی بهتره مراجعین تاثیرگذار باشد. شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات زیبایی ازجمله بوتاکس در ناحیه صورت و زیر بغل و .. برای کاربردهای زیبایی و درمانی که توسط پزشک مجرب و متخصص انجام می شود.

از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت تماس گرفته و جهت هماهنگی تایم برای تزریق بوتاکس با کیفیت عالی و به صورت اصولی و تخصصی اقدام نمایید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *