Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

با افزایش سن صورت افراد معمولا تو دچار چین و چروک پوست می شود که برای از بین بردن این چین و چروک روش های جوان سازی پوست مختلفی استفاده می کنند؛ مانند تزریق چربی یا بوتاکس و … که به راحتی چین و چروک موجود بر روی پوست را از بین خواهد برد. در این مقاله قصد داریم تزریق بوتاکس صورت را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

بوتاکس صورت
تزریق بوتاکس صورت

بوتاکس نوعی ماده ای سمی است که با تزریق این ماده سمی که نام آن بوتولینوم استیک است، باعث می شود تا عضلات صورت به صورت موقتی از کار بیفتند. حرکت عضلات باعث ایجاد چین و چروک بر روی صورت می شود که با فلج شدن این عضلات چین و چروک صورت از بین خواهد رفت. در نظر داشته باشید که همانطور که می دانید بوتاکس صورت یکی از روش های برتر جوان سازی پوست برای از بین بردن خطوط ظریف و چین و چروک های موجود بر روی پوست مانند اطراف چشم و پیشانی و … می‌شود.

کاربرد بوتاکس صورت

بوتاکس کاربردهای فراوانی دارد که در ادامه این قسمت برای شما ذکر می کنیم.

بالا بردن ابروها توسط بوتاکس

همانطور که ذکر شد با افزایش سن معمولاً پوست فرد دچار شل شدگی و همچنین پایین آوردن ابرو می شود. زمانی که ابروها پایین بیایند باعث می شود تا جلوه بدی را به صورت فرد دهد که خیلی از افراد برای بالا بردن ابرو های خود از روش‌های زیبایی استفاده می‌کنند.

بوتاکس یکی از روش هایی است که باعث می‌شود تا عضلات صورت را فلج کرده و سفت تر کند و باعث می شود تا عضله زیر ابرو سفت شده و ابرو را به بالا خواهد کشید

تزریق بوتاکس اطراف چشم

گودی و تیره گی های اطراف چشم باعث می شود تا در صورت تاثیرگذار باشد و از زیبایی صورت افراد می‌کاهد. افراد با افزایش سن معمولاً خطوط خنده در چشم آنها نمایان می شود که بسیاری از افراد سعی دارند  این خطوط را محو کنند. بهترین راه حل برای محو کردن خطوط خنده استفاده از تزریق بوتاکس است. بوتاکس نوع مواد سمی می‌باشد که با تزریق آن باعث می شود تا ماهیچه های کنار چشم به صورت کامل فلج شوند و یا حرکت آن ها کنترل شود. در این صورت چروک اطراف چشم که به خطوط خنده معروف هستند از بین خواهد رفت و محو می شود.

تزریق بوتاکس در پیشانی

بهتر است بدانید که یکی از کاربردهای بسیار مهم و مفید تزریق بوتاکس در پیشانی می باشد که در زیبایی صورت تأثیر به سزایی دارد. در نظر داشته باشید که اگر بوتاکس به پیشانی تزریق شود باعث می شود تا عضلات پیشانی از کار بیفتند و فلج شوند. چرا که پیشانی یکی از نواحی صورت می باشد که معمولاً چین و چروک بسیاری در آن ایجاد می‌شود.

در صورتی که چین و چروک در صورت فردی ایجاد شود به خصوص در پیشانی، باعث می‌شود تا افراد دیگر نیز به سرعت آن را مشاهده کنند که اکثر افراد بلافاصله سعی می کنند از روش‌های مختلفی برای برطرف کردن این چین و چروک اقدام کنند.

با بوتاکس صورت باعث می‌شود تا حرکات عضلات پیشانی از بین بروند و تمامی چروک های موجود در پیشانی از بین می رود اما در نظر داشته باشید که شما باید تزریق بوتاکس را به صورت به افراد و پزشکان متخصص و مجرب بسپارید تا مشکلی برای شما ایجاد نشود.

برای قسمت های چانه و فک و گردن و همچنین بالای بینی و غیره نیز می توانند از بوتاکس استفاده کرد. البته در نظر داشته باشید که تزریق بوتاکس به صورت موقتی تاثیر دارد و شما باید هر شش ماه یک بار تزریق انواع بوتاکس را تمدید کنید. چرا که پس از گذشت ۶ ماه معمولاً تاثیر بوتاکس در چین و چروک کمتر شده و تاثیری ندارد. بنابراین لازم است شما در طی سال دو بار تزریق بوتاکس برای صورت را تمدید کنید.

مرکز زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی یکی از مراکز معتبر و مجهز برای تزریق چربی می باشد که شما با اطمینان خاطر می توانید به مجموعه مراجعه کرده و تزریق بوتاکس توسط کادر درمان مجرب و حرفه ای با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و تجهیزات مدرن و مجهز انجام می شود. پس با اطمینان خاطر به کلینیک دکتر مفاضی واقع در سعادت آباد تهران مراجعه کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *