Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

با ما همراه باشید تا با روش های  تزریق چربی به صورت آشنا شوید. با توجه به افزایش سن معمولاً تولید کلاژن و الاستین پوست کاهش پیدا می‌کند که باعث چین و چروک صورت خواهد شد و در زیبایی صورت تاثیر بسزایی دارد.
در این مقاله قصد داریم تزریق چربی به صورت را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید.

برای اطلاعت از روش های جدید بوتاکس صورت در ایران و نحوه انجام این کار توسط دکتر شهرام مفاضی روی لینک کلیک کنید.

تزریق چربی به صورت چگونه است

همانطور که ذکر شد کاهش میزان تولید کلاژن و الاستین بدن باعث می‌شود تا از چربی پوست کمتر شده و چین و چروک در منافذ پوست ایجاد شود. برای از بین بردن این چین و چروک یکی از روش های مناسب و اصولی، تزریق چربی می باشد. بسیاری از افراد دارای حفره های متعددی در صورت خود هستند یا فرورفتگی گونه و نازک شدن لب ها و … باعث می‌شود تا آن ها را به سمت تزریق چربی به صورت بکشاند.

در نظر داشته باشید چربی که به صورت تزریق می‌شود معمولاً  از قسمت ران یا سینه، باسن و … گرفته می‌شود و به صورت تزریقی می‌کند. در صورتی که از چربی بدن خود فرد برای تزریق به صورت گرفته شود؛ واکنش‌های آلرژیک برای فرد به همراه ندارد همچنین ماندگاری بالایی دارد و تاثیر خوبی برای صورت فرد خواهد گذاشت.

روش تزریق چربی به صورت

تزریق چربی به این صورت است که معمولاً برای برطرف کردن فرورفتگی ها و چین و چروک های موجود بر روی پوست چربی را از قسمت های مختلف بدن مانند ران و پهلو توسط دستگاه مکنده خارج می کند که پس از آن اقدام به خالص سازی چربی کرده تا چربی ها به خوبی به بدن جذب شوند.

پس از اینکه خالص سازی انجام شد معمولاً توسط سوزن های بسیار نازک و ظریف چربی را به بدن تزریق می‌کنند. توجه داشته باشید که ماندگاری چربی برای دفعه اول بین ۶ الی ۱۱ سال می باشد که در صورتی چربی جذب بدن شود نیاز به تمدید دارد اما برای دفعه اول که شما تمدید انجام دادید معمولا به مدت ۱۰ سال ماندگار خواهد بود.
سوزن هایی که برای تزریق چربی معمولاً چربی وارد پوست شده و چربی را وارد پوست می کنند از طریق خون رسانی این چربی ها جذب بافت پوست خواهد شد. بهتر است بدانید که تزریق چربی به صورت سرپایی بوده و نیازی به بیهوشی و بستری شدن ندارد.

زمان مناسب برای تزریق چربی به بدن

زمانی که فرورفتگی هایی در گونه باشند و توسط روش های دیگر قابل درمان نشوند از تزریق چربی استفاده خواهد شد که برای پر کردن چین و چروک اطراف دهان و همچنین زیر بینی، برای حجیم سازی لب ها و نواحی فرو رفته و … از تزریق چربی استفاده می شود.

مزایای تزریق چربی

یکی از مزایای تزریق چربی به گونه در بهبود بافت پوست می باشد همچنین جوانسازی منافذ پوستی و چاله های ناشی از جوش و آکنه و … نیز از مزایای تزریق چربی می باشد.
از مزایای دیگر آن می توان به اصلاح فرم صورت و همچنین عدم نیاز به تکرار درمان از طریق تزریق چربی با پوست و ماندگاری طولانی مدت و … اشاره کرد.
در نظر داشته باشید که چربی برای تزریق به صورت از بدن خود فرد گرفته می‌شود که این کاملاً طبیعی بوده و مزایای بسیار زیادی را برای فرد به همراه دارد.

در برخی مواقع چربی هایی که به گونه زده می شود جذب بدن می‌شود و نیاز است که شما پس از مدتی آن را دوباره ترمیم و متقارن سازی انجام دهید.

پیشنهاد می کنیم حتماً قبل از اینکه شما عمل زیبایی صورت را انجام دهید یک جلسه جهت مشاوره و راهنمایی های لازم به پزشک مراجعه کنید تا تمامی نکات و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهند. پس از اینکه شما تزریق چربی به گونه انجام دهید، نباید تا مدتی گونه را ماساژ دهید چرا که چربی جذب بدن شده و نیاز به ترمیم دارد.
شما می توانید جهت بهره مندی است خدمات تزریق چربی به بدن به مرکز زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی واقع در منطقه سعادت آباد تهران مراجعه کنید. در این مرکز با استفاده از تجهیزات مدرن و به روز و همچنین علم پزشکی به روز خدمات تزریق چربی با کیفیت عالی و به صورت کاملا تخصصی ارائه می گردد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *