Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

با ما باشید تا اطلاعات کاملی درباره تزریق چربی به لب داشته باشید. یکی از خدمات زیبایی که از طرفداران بسیاری برخوردار است و اکثر افراد تمایل دارند تا برای حجیم سازی لب و زیباسازی لب اقدام کنند، تزریق چربی به لب می باشد. در این مقاله قصد داریم تزریق چربی به لب مورد بررسی قرار دهیم. افرادی که تمایل دارند تا برای این کار اقدام کنند با ما همراه باشند تا با اطلاعات و آگاهی کامل برای تزریق چربی به لب اقدام نمایند.

برای کسب اطلاع بشیتر درباره روش های نوین فیلر زیر چشم در ایران روی لینک کلیک کنید.

روش تزریق چربی به لب

یکی از روش های بسیار موثر برای افزایش حجم لب ها و زیبا سازی آن با تزریق چربی به لب امکان پذیر می باشد. البته توجه داشته باشید که در این روش از بدن خود فرد چربی گرفته خواهد شد. در صورتی که چربی از بدن خود فرد گرفته شود هیچگونه واکنش الرژیک پس از تزریق برای افرادی که تزریق چربی به لی انجام داده اند؛ ایجاد نخواهد شد.

در نظر داشته باشید که با توجه به بالا رفتن سن معمولاً چین و چروک در اطراف لب ایجاد می‌شوند و همچنین حجم آن ها از بین خواهد رفت که به این خاطر از این روش استفاده می کنند. در نظر داشته باشید که برای افزایش حجم لبها و همچنین افزایش ارتفاع و افزایش برجستگی و … می‌تواند تزریق چربی استفاده کرد.

اگر شما قصد دارید برای این کار مراجعه کنید باید در نظر داشته باشید که بتوانید مرکز معتبر و مجازی را انتخاب کنید که هیچ گونه خطری برای سلامتی شما ایجاد نشود و همانطور که مشاهده می کنید آنها معمولاً به شکل کاملا قرینه هستند که برای تزریق چربی به لب ها نیز باید به گونه ای باشد که این حالت قرینه لب ها به صورت کامل حفظ و تقویت شود.

چربی که برای تزریق از بدن فرد می گیرند معمولاً توسط دستگاه‌های مجهز و مدرن خالص سازی شده و پس از آن به لب تزریق می کنند که باعث می شود تا واکنش های حساسیتی برای فرد به همراه نداشته باشد. این کار باعث برجسته تر شدن و نمایان تر شدن لب های فرد می شود که امروزه بانوان بسیاری از این روش زیبایی استقبال می کنند.

ماندگاری تزریق چربی

ماندگاری این روش در افراد مختلف متفاوت می باشد اما به صورت کلی می توان گفت  ۲۰ الی ۶۰ درصد چربی که تزریق می شود جذبه بدن خواهد شد و پزشکان معمولاً زمانی که برای تزریق چربی به لب اقدام می‌کنند مقداری بیشتر از نیاز را تزریق خواهند کرد تا پس از جذب شدن آن ماندگاری و حالت دلخواه را داشته باشد.

در نظر داشته باشید که اگر شما برای اولین بار برای این کار اقدام کنید باید در دوره ۶ الی ۱۲ ماهه مجدد برای تمدید آن اقدام نمایید اما زمانی که شما برای تمدید اقدام کنید معمولاً پس از آن به مدت ۱۰ سال ماندگار خواهد بود.

برای انتقال چربی به بدن معمولا از دستگاه های بسیار ریز و ظریفی استفاده می‌کنند که به همین دلیل باعث می‌شود پس از اینکه چربی به لب های شما تزریق شود، دچار کبودی در آن ناحیه شود. البته جای نگرانی نیست و این کبودی ها به مدت تقریبا چهار روز پس از تزریق از بین خواهد رفت.

در نظر داشته باشید اگر شما برای این کار اقدام کنید باید در ابتدا به مرکز و کلینیک مجهز و معتبری مراجعه کنید.

کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی واقع در سعادت اباد تهران می باشد که شما می توانید جهت مشاوره هماهنگ نمایید برای تزریق چربی به لب به این کلینیک مراجعه کنید و پس از دریافت مشاوره های تخصصی اقدام به عمل نمایید.

برای تزریق چربی از دستگاه های بسیار ظریف استفاده می‌کنند تا عوارض آن کمتر شود و همچنین نتیجه مطلوبی را برای افرادی که برای این خدمات به کلینیک مراجعه می کنند را به همراه داشته باشد.
در کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و دستگاه های مدرن و مجهز و علم پزشکی به روز خدمات زیبایی و سلامتی را به شما عزیزان ارائه می دهند.

برای بهره‌مندی از خدمات زیبایی از جمله تزریق چربی به لب از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید تا بتوانید بهترین نتیجه مطلوب را از کسب کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *