Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

همانطور که می دانید تزریق چربی به گونه این روزها یکی از خدمات زیبایی است که طرفداران بسیاری دارد. برای برطرف کردن چین و چروک و همچنین برای اصلاح صورت و غیره تزریق چربی استفاده می کند. در این مقاله قصد داریم چربی به گونه را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید. شما میتوانید برای انجام تزریق بوتاکس روی لینک کلیک کنید.

تزریق چربی به گونه

برخی از افراد فرورفتگی هایی در گونه ها دارند و یا بر روی گونه جای اسکار و آکنه های وجود دارد که برای برطرف کردن این فرورفتگی ها معمولاً از تزریق چربی به گونه استفاده می کنند. در نظر داشته باشید که شما وقتی تزریق چربی را انجام می دهید باید برخی نکات را مد نظر قرار دهید. چربی که به بدن تزریق می شود باید فاقد هرگونه آلودگی باشد. چربی الوده مشکلات فراوانی را برای افراد به همراه داشته باشد.
به شما پیشنهاد می کنیم حتما برای تزریق چربی به کلینیک های معتبر و مجاز مراجعه کنید تا دیگر نگرانی و استرس برای تزریق چربی نداشته باشید. پیشنهاد ما به شما کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی واقع در منطقه سعادت آباد تهران می باشد. با اطمینان خاطر به کلینیک مراجعه کرده و پس از انجام مشاوره‌های لازم تزریق چربی را انجام دهید بدون اینکه کوچک ترین نگرانی بابت آن داشته باشید.

نحوه تزریق چربی به گونه

در این قسمت نحوه تزریق چربی به گونه را برای شما زیبا جویان ذکر می‌کنیم تا با نحوه تزریق آشنا شوید.

گرفتن چربی از بدن

بهتر است بدانید که برای اینکه به گونه چربی تزریق کنند از قسمت‌های دیگر مانند ران، شکم، پهلو و … چربی دریافت می کنند که به گونه تزریق کند. به این خاطر سوراخ های بسیار ریزی که در بدن شما ایجاد می کند که با وارد کردن لوله های بسیار ظریف و مخصوص اقدام به خارج کردن چربی از بدن شما می کند.

در نظر داشته باشید که تنها در صورتی که چربی از بدن خود شما گرفته شود شما هیچ گونه حساسیت آلرژیک نخواهید داشت و همچنین نتیجه مطلوبی را از تزریق چربی خواهید داشت.

آماده سازی و خالص سازی چربی

چربی که از بدن شما گرفته می‌شود معمولاً دارای خون و برخی آلودگی‌ها می باشد که توسط دستگاه های مخصوص معمولاً اقدام به خالص‌سازی این چربی ها می کند تا چربی بدون هیچ گونه آلودگی به بدن شما تزریق شود و حساسیتی را برای شما به همراه نداشته باشد. نیاز به تجهیزات مدرن و مجهز است که در اکثر کلینیک های زیبایی وجود دارند نحوه کار و تجربه پزشک معالج بسیار تاثیر گذار می باشد.

تزریق چربی

پس از اینکه چربی که از بدن فرد گرفته شده آماده شود به سراغ انجام عمل می رویم که به این خاطر بر روی لپ های شما سوراخ های بسیار ریزی ایجاد می کند که با فرو کردن سوزن های بسیاری از چربی را به گونه ها تزریق می‌کند.

در نظر داشته باشید که چربی که تزریق می‌شود و معمولاً بین ۲۰ تا ۶۰ درصد جذب بدن خواهد شد به همین خاطر معمولا مقدار بیشتری از چربی به بدن تزریق می شود تا در صورتی که مقداری از آن جذب بدن شد نتیجه مطلوبی را برای فرد به همراه داشته باشد.

توسط تزریق چربی لپ ها برجسته تر و زیبا تر خواهند شد بسیاری از بانوانی که به دنباله زیبایی هستند و برای تزریق چربی به لپ اقدام می کنند. چراکه گونه ها تاثیر بسیار زیادی در زیبایی صورت دارد.
در صورتی که شما به پزشک متخصص و ماهری جهت تزریق چربی به گونه مراجعه کنید نتیجه مطلوبی را کسب خواهید کرد. توجه داشته باشید در صورتی که چربی تزریق شده بیشتر جذب بدن شما شود نیاز به تمدید آن دارد که شما باید برای تمدید به پزشک مراجعه کنید.

کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی یکی از بهترین و معتبر ترین کلینیک ها برای تزریق چربی در سطح تهران می باشد که از دستگاه های مدرن و مجهز برای خدمات زیبایی استفاده کرده و همچنین سابقه درخشانی دارد که باعث جلب اطمینان مشتریان شده است. شما می توانید جهت بهره مندی از خدمات تزریق چربی به گونه و بوتاکس صورت از طریق راه‌های ارتباطی ذکر شده در سایت با کلینیک دکتر مفاضی هماهنگ کرده و مراجعه کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *