Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

جراحی زیبایی با تزریق چربی یک عمل زیبایی است که چربی هایی را که نمی توانید با رژیم و ورزش از بین ببرید حذف می کند. جراح پلاستیک یا پوست معمولاً این عمل را روی باسن، شکم، ران، باسن ، پشت، بازوها و زیر چانه یا صورت انجام می دهد تا شکل آنها بهبود یابد. لیپوساکشن را می توان با سایر جراحی های پلاستیکی از جمله لیفت صورت، کوچک کردن سینه و جراحی شکم نیز انجام داد.

برای انجام فیلر زیر چشم توسط دکتر مفاضی لطفا کلیک کنید.

جراحی زیبایی با تزریق چربی: آنچه باید در مورد عمل های زیبایی بدانید

تزریق چربی یک عمل جراحی است که علاوه بر نتایج بسیار موفقیت آمیز می تواند پیامد های ناخوشایندی نیز به همراه داشته باشد. بنابراین قبل از انجام آن باید:

از سلامت کامل برخوردار باشید.

از وزن ایده آل برخوردار باشید.

پوستی سفت و کشسان داشته باشید

سیگار نکشید

نکته: در صورت داشتن مشکلات سلامتی با جریان خون یا بیماری قلبی، دیابت یا سیستم ایمنی ضعیف ، پزشکان این روش را توصیه نمی کنند.

در فرایند عمل تزریق چربی، چه می گذرد؟

تزریق چربی ممکن است در مطب پزشک یا مرکز جراحی انجام شود. اطمینان حاصل کنید که مکان تعیین شده معتبر است و استانداردهای حرفه ای و ایمنی سطح بالا را پوشش می دهد. توجه داشته باشید که در صورت برداشتن چربی زیاد، باید عمل جراحی را در بیمارستان انجام دهید زیرا این احتمال وجود دارد که یک شب در آنجا بمانید. قبل از شروع لیپوساکشن، پزشک ممکن است نواحی بدن شما که تحت درمان قرار می گیرند را مشخص کند. آنها همچنین ممکن است عکس بگیرند تا بعداً برای مقایسه قبل و بعد از آن استفاده شود.

انجام بیهوشی عمومی یا موضعی

در مرحله بعد بیهوشی عمومی انجام می شود. این بدان معناست که شما در طول عمل بیدار نخواهید بود. روش دیگر، بیهوشی موضعی است. به این معنی که شما بیدار خواهید بود اما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

جراحی های زیبایی بر روی سینه

سه دسته کلی از جراحی های زیبایی که روی سینه ها انجام می گیرد و عموما با نام ماموپلاستی نیز شناخته می شود، وجود دارد: بزرگ شدن سینه، کاهش سینه و بازسازی سینه.

بزرگ کردن سینه (ماموپلاستی تقویت کننده)

بزرگ کردن سینه ها برای افزایش ظاهر، اندازه و خط سینه زنان انجام می شود. خانم ها به دلایل مختلف بزرگ کردن سینه را ترجیح می دهند. برخی از زنان احساس می کنند که سینه هایشان خیلی کوچک است. برخی تمایل به بزرگ شدن بعد از تغییر سینه های خود بعد از بارداری دارند. دیگران تمایل دارند که عدم تقارن در اندازه سینه را اصلاح کنند. بزرگ کردن سینه با ایمپلنت هایی انجام می شود که در زیر یا بالای ماهیچه سینه قرار می گیرد. برش را می توان در زیر بغل، آرئولا (ناحیه اطراف نوک سینه) یا چین زیر سینه قرار داد. به طور کلی، همه جراحی های مربوط به بزرگ کردن سینه ها روش های کم تهاجمی هستند. برای بزرگنمایی برش هایی در زیر بغل ایجاد می شود، ممکن است در طول عمل از آندوسکوپ لوله نازک با دوربین کوچک و نور استفاده شود. ایمپلنت های سینه از یک پوسته سیلیکونی پر شده با نمک (محلول آب نمک) یا ژل سیلیکون تشکیل شده است. در حال حاضر، ایمپلنت های پر از نمک به صورت نامحدود استفاده می شوند.

نکته: بزرگ کردن سینه یک روش نسبتاً ساده است. با این حال مانند هر عمل جراحی عدم قطعیت و ریسک مورد انتظار است. نگرانی ها و انتظارات خود را بازنگری کنید. مزایا، خطرات و جایگزین ها را مرور نمایید. با یک جراح پلاستیک دارای مجوز از طریق مشاوره مشورت کنید.

کاهش سینه

جراحی کاهش سینه اغلب در زنانی با سینه های بزرگ و سنگین استفاده می شود که ناراحتی قابل توجهی از جمله گردن درد، کمر درد و بی حسی یا ضعف ناشی از وزن سینه ها را تجربه می کنند. در طی این روش، پوست اضافی، چربی و بافت سینه برداشته می شود. بعد از جراحی، کاهش سینه می تواند باعث تغییر در احساس سینه و همچنین عدم توانایی در شیردهی شود.

بازسازی سینه

جراحی بازسازی سینه اغلب در زنانی که تحت عمل جراحی ماستکتومی قرار می گیرند به عنوان درمانی برای سرطان سینه انجام می شود. به این ترتیب تواقص ایجاد شده به علت بیماری قابل پوشش خواهد بود.

شما میتوانید برای تزریق بوتاکس با ما مشاوره رایگان داشته باشید.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *