Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

یکی از عمل های زیبایی که امروزه در بین اکثر افراد مخصوصا خانم ها رواج پیدا کرده است، جراحی سنترال لب می باشد. اگر شما نیز قصد دارید به سراغ جراحی سنترال لب برای زیبایی و جذابیت لب خود بروید. پیشنهاد می کنیم حتما این مقاله را با دقت بالا مطالعه بفرمایید. تا با آگاهی و اطلاعات کامل بتوانید عمل زیبایی جراحی سنترال لب انجام دهید. جهت انجام عمل تزریق چربی به لب میتوانید با دکتر مفاضی تماس بگیرید و از نحوه این عمل سوال بپرسید.

جراحی سنترال لب

افراد زیادی هستند که برای اینکه فرم لب خود را زیباتر کند به سراغ عمل هایی مانند برجسته کردن یا فاصله بین بینی و لب و … انجام می دهند. یکی از روش های بسیار مهم در این موارد جراحی سنترال لب می باشد که بسیار کاربردی و مناسب می باشد. در نظر داشته باشید اگر جراحی سنترال لب توسط پزشکی مجرب و متخصص انجام شود. شما می توانید فرم ایده آلی را به لب های خود دهید. معمولاً این جراحی برای افرادی که لب بالایی آن ها نسبت به بینی زیاد است به گونه ای که دندان های بالا به صورت کامل پوشیده می شود پیشنهاد می‌شود.

کاربرد جراحی سانترال لب

در این قسمت قصد داریم کاربرد عمل سنترال لب را برای شما عزیزانی که قصد دارید این عمل را انجام دهید ذکر می کنیم.

جوانسازی لب

با افزایش سن معمولاً از جذابیت و زیبایی لب ها کاسته خواهد شد که بسیاری از افراد به کلینیک های زیبایی مراجعه می‌کنند تا طراوت و زیبایی را به لب های خود برگرداند و توصیه‌هایی که پزشکان برای زیبایی لب ها پیشنهاد می کند عمل سنترال لب است. توسط عمل سنترال لب فاصله بین بینی و لب کم شود و و همچنین قسمت وسط لب ضخیم تر خواهد شد که زیبایی صورت شما و لب بیشتر شده و بر جوانسازی صورت شما بسیار تاثیرگذار می‌باشد. کاربرد اصلی عمل سنترال لب کاهش فاصله لب و بینی می باشد که در جوانسازی صورت بسیار تاثیرگذار می‌باشد.

ضخیم سازی لب

یکی از عمل های زیبایی که در جوانان بسیار طرفدار دارد عمل سنترال لب می باشد. معمولاً افرادی که لب های باریکی دارند که تمایل دارند تا لب های خود را ضخیم و برجسته کنند که شما می توانید از عمل سنترال لب استفاده کنید. در نظر داشته باشید که بخیه های عمل سنترال لب به صورت کامل ترمیم می شود و هیچگونه اثری بر روی لب های شما باقی نمی ماند.

افزایش پروجکشن لب

یکی از کاربردهای عمل سنترال لب؛ پروجکشن لب می باشد. پروجکشن لب را معمولا میزان نمایش لب میگویند
عمل سنترال لب باید به صورت هماهنگ با اجزای صورت انجام شود که آناتومی و زیبایی صورت را تامین کند. به همین خاطر به شما پیشنهاد می کنیم حتماً قبل از عمل سنترال لب به کلینیک زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی مراجعه کنید تا مشاوره های لازم را قبل از عمل سنترال لب در اختیار شما قرار دهد.

افزایش زاویه بین لب و بینی

از عمل زیبایی سنترال لب برای بیشتر کردن زاویه بین لب و بینی استفاده می‌شود. همانطور که می دانید آناتومی اطراف لب و بینی برای زیبایی صورت بسیار تاثیر گذار می باشد. برای اینکه فاصله بین لب و بینی را اصلاح کرد از عمل سنترال لب استفاده می‌شود که علاوه بر افزایش زاویه معمولاً برای زیبایی صورت نیز استفاده می‌شود البته در نظر داشته باشید که این عمل تا نوک بینی را نیز تا حدودی نیز بالاتر خواهد برد.

از بین بردن اسکار زیر بینی

کسانی که در زیر بینی جای زخم و اسکار دارند نیز می‌توانند از عمل زیبایی سنترال لب استفاده کنند تا جای اسکار را به صورت کامل رفع کنند.

کاهش فاصله لب و بینی

برخی از افراد هستند که فاصله بین لب و بینی بسیار زیاد است و تمایل دارند تا این فاصله را کم کنند؛ پیشنهاد می کنیم برای کم کردن فاصله بین لب و بینی از عمل سنترال لب استفاده کنند. البته در نظر داشته باشید برای اینکه شما بدانید که آیا عمل سنترال لب برای کم کردن فاصله بین لب و بینی مناسب است یا نه؟ باید به پزشک مراجعه کنید تا در صورت مناسب بودن برای شما انجام دهند.

کلینیک و مرکز زیبایی پوست و مو دکتر مفاضی با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و همچنین با سابقه درخشان پزشک عمل زیبایی را به نحو احسن برای شما زیبا جویان انجام می‌دهد شما می توانید قبل از اینکه عمل سنترال لب انجام دهید جهت مشاوره به کلینیک مراجعه کنید.

شما میتوانید برای انجام عمل فیلر زیر چشم توسط دکتر مفاضی روی لینک کلیک کنید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *