Patients
Healthcare Professionals

Dr. Mafazi

با ما باشد تا همه چیز را درباره عمل لیپوپلاستی بدانید. امروزه عمل های زیبایی در بین بانوان از طرفداران بیشتری برخوردار است. یکی از عمل های زیبایی که امروزه افراد بسیاری از ان استفاده می‌کنند عمل لیپوپلاستی می‌باشد. قصد داریم در این مقاله عمل لیپوپلاستی را مورد بررسی قرار دهیم. با ما همراه باشید. جهت مشاوره برای عمل بوتاکس تسوط دکتر شهرام مفاضی روی لینک کلیک کنید.

عمل لیپوپلاستی

عمل لیپوپلاستی یکی از عمل های زیبایی برای از بین بردن چربی می باشد. بسیاری از افرادی که دارای چربی اضافه هستند معمولاً از این عمل استقبال کرده و برای از بین بردن چربی های بدن مراجعه می کنند. البته در نظر داشته باشید که شما باید برای عمل زیبایی حتماً نزد پزشکان ماهر و مجرب بروید تا نتیجه مطلوبی را از عمل زیبایی لیپوپلاستی داشته باشید.

در صورتی که شما برای عمل لیپو پلاستی بتوانید به پزشکی مجربی مراجعه کنید بدون شک می توانید فرم ایده‌آل خود را تجربه کرده و از آن لذت ببرید. رعایت برخی نکات و شرایط دارد که شما باید قبل از اینکه جهت عمل زیبایی لیپوپلاستی مراجعه کنید باید این نکات را مد نظر قرار دهید.

نکات لازم قبل از انجام عمل لیپوپلاستی

قبل از اینکه عمل لیپوپلاستی انجام دهید باید نکاتی را مد نظر قرار دهید که توسط پزشک در جلسه مشاوره این نکات برای شما ذکر می شود.
حتماً قبل از انجام عمل یک جلسه برای مشاوره به کلینیک زیبایی پوست و موی دکتر مفاضی واقع در منطقه سعادت آباد تهران مراجعه کنید تا با مشاوره‌های لازم بهترین روش را برای شما معرفی کرده و شما نتیجه مطلوبی از عمل زیبایی بگیرید.
برخی از عمل های زیبایی نیاز به رعایت رژیم غذایی دارد که در صورت نیاز در اختیار شما قرار داده می شود.
عمل لیپو پلاستی به صورت سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی انجام می‌شود اما در نظر داشته باشید که این همه حدود ۲ الی ۴ ساعت زمان می برد.
در صورتی که شما از داروی خاصی استفاده می‌کنید یا حساسیت دارویی دارید حتماً قبل از انجام عمل به پزشک اطلاع دهید.

عمل لیپوپلاستی چیست؟

عمل لیپو پلاستی به چه صورت است؟

بهتر است بدانید که برای عمل لیپو پلاستی از سوراخ های بسیار کوچکی در ناحیه مورد نظر مانند شکم، ران یا سینه و .. ایجاد می‌شود که پس از آن مایع مخصوصی را در بافت بدن تزریق می‌کنند که باعث سفت شدن چربی موجود در ناحیه مورد نظر می شود و به راحتی چربی ها حذف خواهد شد.

در نظر داشته باشید که در این روش معمولاً از یک دستگاه با لوله های بسیار باریک استفاده می کنند که از طریق سوراخ های ایجاد شده در روی سطح بدن شما وارد بدن شده و چربی های موجود در بدن شما را از طریق مکش از بافت بدن خارج می کند.

در نظر داشته باشید که معمولاً میزان خونریزی در این عمل بسیار کم می باشد. البته پس از انجام عمل لیپو پلاستی امکان دارد شما با تغییر رنگ پوست و یا ورم روبرو شوید. این عوارض به صورت موقتی می‌باشد و در طی یکی دو روز به صورت کامل از بین خواهد رفت پس جای نگرانی وجود ندارد.

قسمت هایی از بدن که می توان عمل لیپو پلاستی را انجام داد عبارتند از:

یکی از عمل های زیبایی که به صورت کاملاً تخصصی توسط پزشک مجرب و متخصص در کلینیک پوست و موی دکتر مفاضی ارائه می گردد عمل لیپوپلاستی می باشد.
ارائه خدمات عمل لیپو پلاستی با استفاده از دستگاه های مدرن و مجهز دنیا و با توانایی‌های دکتر مفاضی در کلینیک زیبایی پوست و مو در تهران ارائه می گردد. توجه داشته باشید که شما می توانید از خدمات مشاوره به صورت کاملا رایگان قبل از انجام عمل بهره مند شوید تا نتیجه مطلوبی را از عمل لیپوپلاستی کسب کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی ذکر شده با همکاران ما تماس بگیرید.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *