جوان سازی

میکرودرم و هیدرودرمی

میکرودرم ابریژن روشی نیمه کریستالی است که با لایه برداری خفیف طی جلسات متعدد موجب صاف شدن و جوانسازی پوست میشود؛ هیدرودرمی نوعی آب رسانی به پوست برای پوست های خشک است.

 

هایفوگرافی

هایفوتراپی دستگاهی است که با استفاده از انرژی اولتراسوند روی بافت همبند پوست اثر کرده و باعث سفت شدن آن و در نتیجه کشیده شدن پوست به طرف بالا و رفع افتادگی پوست میشود.

 

میکرونیدلینگ

این روش توسط دستگاه حاوی سوزنهای ظریف میکروسکوپی انجام میپذیرد که به واسطه حرکت مکانیکی در عمق های مختلف در پوست تغییراتی در بافت ارتجاعی پوست ایجاد میکند.

 

لیزر Co2 فرکشنال

لیزر فرکشنال با بازسازی پوست و تحریک رشته های کلاژن موجب از بین رفتن منافذ باز پوست و چروک ظریف می شود این متد درمانی علاوه بر جوانسازی پوست در درمان اسکارهای (جای زخم) و لکهای سطحی پوست کاربرد دارد.

 

ساب شیرن

عبارت است از آزاد کردن و چسبندگی های بین پوست و بافت همبند زیرین آن که برای درمان فرورفتگی جوشگاه (اسکارهای عمیق) ناشی از آکنه جوانی با اسکار ها کاربرد دارد.

جوانسازی صورت با نخ های قابل جذب صاف

جایگذاری نخ های بدون خار با تکنیک مناسب در قسمتهای مختلف صورت موجب از بین رفتن چروک ریز روی پوست خواهد شد

 

لیفت غیر جراحی

امروز بیش از ۷۰% از مواردی که سابقاً تحت عمل جراحی لیفت صورت و گردن قرار می‌گرفتند به کمک انواع نخ های قابل جذب درمان میشوند. نتیجه درمان به میزان قابل توجهی به تکنیک و مهارت پزشک بستگی دارد دوران نقاهت بسیار کوتاه و مدت و ماندگاری نتایج بسته به نوع نخ مصرفی از 1 تا 3 سال می باشد

درمان اسکار آکنه

لیفت نخ

تزریقات زیبایی

لیزرهای جوانساز

میکرونیدلینگ